1. Proč systém nezobrazuje widgety s personalizací?  Je problém s blokací katalogu abychom mohli přeprocesovat katalog tak potřebujeme cca u velkých e-shopu 30 minut u menších řádově pár minut. - Stav katalogu je možné si zobrazit v naší administraci zda je vše v pořádku. V případě že je problém, zobrazí se chybová hláška je možné, že máte zablokované globálně zpracovávaní XML feedu v (Shoptet) a je třeba v administraci Shoptet XML feed povolit nebo si můžete sami v naší administraci a přidat k tomu do url adresy část s hashováním a potvrdit. (https://cp.quarticon.com/upseller/uploadCatalog)
  2. Nepřišel Vám aktivační e-mail? Zkontrolujte e-mail, který je zadán v administraci Shoptet nastavení obchodu. My tento e-mail automaticky stahujeme po API. Pokud nadále přetrvávají problémy prosíme kontaktujte naší podporu na helpdesk@quarticon.com
  3. Jak dlouho trvá než system začne zobrazovat relevantní data? - Umělá inteligence vychází z realných dat na e-shopu a každý e-shop má různou prodejnost na návštěvnost. Pokud vidíte, že systém nezobrazuje ještě ideální data může si widget změnit přímo na stránce (https://cp.quarticon.com/upseller/myPlacements) Stačí přepnout widget na off.  
  4. Proč se zobrazují produkty stejné popřípadě jsou duplikované? Je to způsobené tím, že systém výchází z realných dat a systém potřebuje dle velikosti e-shopu minimálně 24h aby se naučil chování přímo ve vašem e-shopu a začal zobrazovat jiné data. 
  5. Je ve widgetech možné změnit umístění a je možné si vybrat jiný vzhled? - Aktuálně není možné si vybrat jiný vzhled widgetu a změna umístění aktuálně v první verzi není možná. 
Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?