Miło nam jest powitać Ciebie w gronie przyszłych klientów Quarticon. Na tej stronie znajdziesz wiele materiałów i instrukcji, które pomogą Tobie poprawnie skonfigurować naszą usługę. Materiały zgrupowane są w kategoriach, które warto przeglądać wg określonej kolejności.

Rozpoczęcie i wprowadzenie do systemu

W tej części dowiesz się jak założyć konto w systemie Quarticon, jak się w nim poruszać i co zawiera, oraz jak w prosty sposób uzyskać wsparcie w zakresie użytkowania panelu a także pozostałych pytań, które pojawią się w czasie implementacji.

Konfiguracja systemu

Instrukcje od A do Z jak skonfigurować system, aby był gotowy do uruchomienia rekomendacji na Twojej stronie.

Uruchomienie rekomendacji na stronie

Znasz już nasz panel klienta i zaimplementowałeś wszystkie niezbędne składniki systemu – czas rozpocząć dodawanie ramek rekomendacji do strony i rozpocząć testowanie usługi.

Ustawienia Konta i Płatności

Nasz system został już przez Ciebie przetestowany i sprawdzony. W tej sekcji dowiesz się jak skonfigurować ustawienia płatności aby rozpocząć długofalową współpracę i sprawdzać naliczane prowizje.

Integracje

W tej sekcji zawarte są instrukcje jak w zautomatyzowany sposób i bez konieczności posiadania techniczej wiedzy zaimplementować naszą usługę w najpopularniejszych platformach e-commerce za pomocą dedykowanych pluginów.